Poradnik przed pierwszą wizytą

Home / Poradnik przed pierwszą wizytą

Poradnik przed pierwszą wizytą

Każdy pacjent przed pierwszą wizytą powinien odpowiednio się do niej przygotować. Oto kilka ważnych wskazówek:

Każdą pierwszą wizytę poprzedza dokładny wywiad, utworzenie karty pacjenta oraz badanie przedmiotowe. W gabinecie nie moczymy stóp dlatego jedynie dla własnego komfortu psychicznego polecamy odświeżyć stopy w domu przed wizytą. Aby dokładnie określić stan płytki paznokciowej i wykluczyć ewentualne zmiany grzybicze, barwnikowe lakier należy zmyć minimum 2 dni przed wizytą.

Jeśli podejrzewasz u siebie brodawkę wirusową lub odcisk:

Minimum 7 dni przed wizytą nie stosuj żadnych preparatów „ na usuwanie odcisków”. Zaburzy to dokładną ocenę zmiany oraz może wydłużyć terapię lub uniemożliwić wykonanie zabiegu. Nie usuwaj zmiany samodzielnie

Przygotowanie do pobrania materiału do badania mykologicznego:

Minimum 14 dni przed badaniem zaniechaj stosowania wszelkich środków (kremów, maści, płynów) do stóp.

Przygotowanie dziecka do zabiegu/ konsultacji:

Dziecko należy poinformować o wizycie i wyjaśnić po co trzeba udać się do gabinetu

 • Dziecko powinno wiedzieć, że Podolog zajmuje się stopami ich pielęgnacją oraz utrzymaniem w
  dobrym zdrowiu.
 • Nie należy dziecka okłamywać lub zapewniać, że „ nic nie będzie bolało, Pani tylko popatrzy”
  tego niestety nikt nie jest w stanie zagwarantować, ponieważ każdy odczuwa ból zupełnie
  inaczej.

 

Regulamin świadczenia usług w Gabinecie Podologicznym PODO-LOG ®

Przed skorzystaniem z usług Gabinetu należy zapoznać się z treścią niniejszego regulaminu.

 1. Gabinet PODO-LOG świadczy usługi wyłącznie podologiczne.
 2. Rejestracja na wizytę

Zajmujemy się terapią wcześniej zaplanowanych i umówionych osób. Po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu szacujemy, ile czasu należy zarezerwować na wizytę, dlatego niemożliwe jest jej skracanie przez rezygnację z części zabiegu lub wydłużanie przez domówienie usługi na samej wizycie.

Rejestracja telefoniczna jest czynna  od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-17:00 oraz w piatki 8:00-14:00

3. System powiadomień o wizycie.

Na 24h przed umówionym terminem kazdy otrzymuje wiadomość SMS z przypomnieniem o wizycie. Jeżeli w dniu poprzedzającym wizytę do godziny 17:00 osoba nie powiadomi o jej ewentualnym anulowaniu przyjmuje się, że wizyta jest aktualna.

4. Rezygnacja i odwoływanie wizyt w PODO-LOG

W interesie osoby zapisanej na wizytę  jest powiadomienie gabinetu o jej ewentualnym odwołaniu. W przypadku wysłania wiadomości SMS prosimy o sprawdzenie czy wiadomość faktycznie została wysłana na prawidłowy numer gabinetu. 505-470-355.

PRZEDPŁATA

 • Na wizytę konsultacyjną  pobierany jest zadatek w wysokości 60 zł, do opłacenia w dniu rezerwacji na wizytę, brak wpłaty skutkuje usunięciem terminu. Jeżeli osoba, która nie wpłaciła umówionego zadatku a chcialaby zapisać sie na kolejny termin, musi opłacic zadatek przed ustaleniem kolejnego spotkania. Aby zadatek został na jej koncie, wizytę można przełozyc lub odwołać najpozniej 24h przed.  Zadatek jest bezzwrotny do wykorzystania na usługi świadczone w PODO-LOG.
 • Pobierany jest zadatek w kwocie 100 zł rownież na zabiegi (rozszerzony zabieg podologiczny, opracowanie skóry stóp, rekonstrukcja paznokcia, oczyszczenie paznokci). Aby zadatek pozostał na koncie, wizytę należy odwołać lub przelożyć najpóźniej 48h przed wizytą.
 • Jeżeli osoba nie odwoła wizyty i nie stawi się w wyznaczonym terminie ponosi koszt 100% ceny zabiegu na który byla zapisana. Brak wpłaty będzie skutkował anulowaniem wszystkich kolejnych wizyt.

Zabiegi bez pobranej przedplaty

 • Odwolanie wizyty powinno nastapic maksymalnie dzien roboczy przed planowanym zabiegiem.
 • Jezeli wizyta jest odwolana w dniu zabiegu osoba ponosi 50% kosztu zabiegu na ktory byla zapisana
 • Jeżeli wizyta zostanie nie odwolana  i osoba nie stawi się w wyznaczonym terminie ponosi koszt 100% ceny zabiegu na ktory byla zapisana. Brak wpłaty będzie skutkował anulowaniem wszystkich kolejnych wizy

5. Terminowość w PODO-LOG

Pierwszeństwo mają osoby zarejestrowane na wizytę. Ustalona godzina wizyty jest orientacyjna. Dokładamy wszelkich starań, abyście byli Państwo przyjęci w wyznaczonym czasie, jednak procedury zabiegowe mają niekiedy trudne do ustalenia ramy czasowe. Prosimy o wyrozumiałość w razie ewentualnych kilkuminutowych opóźnień. Jeżeli opóźnienia zdarzają się większe zawsze staramy się Państwa niezwłocznie o tym informować.

Spóźnienie się na wizytę będzie skutkowało skróceniem czasu wizyty lub odmową przyjęcia.  Dlatego prosimy o stawianie się na wizyty na czas.

6. Specjaliści PODO-LOG nie udzielają konsultacji telefonicznych. Konsultacje odbywają sie jedynie podczas umówionej wcześniej wizyty w gabinecie.

7. Pierwsza wizyta w PODO-LOG

Na pierwszej wizycie konieczne jest wypełnienie karty wywiadu podologicznego, ze wszystkimi danymi koniecznymi do zidentyfikowania oraz przeprowadzenia zabiegu.  Sugerujemy przybycie 5 min przed planowaną godziną wizyty. Po konsultacji specjalista przedstawi plan terapii oraz jej wstępny koszt. Przed wizytą prosimy zadbać o higienę osobistą.

8. Podczas prowadzenia terapii osoba zobowiązany jest do ścisłego przestrzegania zaleceń podologa oraz stawiania się na wyznaczonych wizytach kontrolnych. Nawykowe przekładanie, niestosowanie się do zaleceń będzie skutkowało odmówieniem prowadzenia terapii.

9. Formy płatności

Każda wizyta jest odpłatna. Akceptujemy płatności gotówką, kartą, przelewem, BLIK-iem.  Odpłatność za świadczone usługi następuje po każdej wizycie. Jeżeli osoba nie dysponuje należnością jest zobowiązana prawnie do jej uregulowania (najdalej w ciągu 2 dni roboczych oraz pozostawienie swoich danych do wystawienia faktury) na podane konto lub osobiście w przeciwnym razie otrzyma listownie wezwanie do zapłaty. Fakturę na życzenie wystawiamy po wcześniejszym zgłoszeniu przed finalizacją wizyty.

11. Cennik

Przed wizytą prosimy o zapoznanie się z cennikiem dostępnym na stronie

https://podologsiedlce.pl/cennik/

Dane:

Gabinet Podologiczny PODO-LOG Anna Artych

ul. Gabriela Narutowicza 66

08-110 Siedlce

NUMER KONTA: (ING) 09 1050 1894 1000 0092 6846 1143

Tytuł: imię i nazwisko, numer kontaktowy